"Pokazowa lekcja Core&Miednica dla kobiet po porodzie".

Aktualności

Zapraszamy Mamy z maluszkami!:)

02 września godzina 10.00 - 12.00 CENTRUM ROZWOJU SPECTRA UL. WROCŁAWSKA 25 MOKRONOS GÓRNY

Open Day dla zajęć Core&Miednica **********************

Bezpłatna lekcja pokazowa + wprowadzenie teoretyczne (omówienie idei i Metodyki zajęć).

Zapraszam Cię na bezpłatny warsztat treningowy dedykowany kobietom po porodzie podczas, którego bedziesz mogła:- wypróbować trening „Core&Miednica” - funkcjonalny trening medyczny będący II etapem kompleksowego programu treningowego „MAMA WRACA DO GRY” - posłuchać krótkiego wykładu nt. „Zrozumieć swoje ciało po ciąży”. W treningu kobiet po porodzie nie ma miejsca na przypadkowość. Biorąc pod uwagę fizjologię ciąży, porodu i połogu, trening młodych mam nie powinien być prowadzony w takim sam sposób jak kobiet, które jeszcze nie rodziły, chociaż mają taki sam cel treningowy (redukcja tkanki tłuszczowej i modelowanie sylwetki).

NA WARSZTACIE DOWIESZ SIĘ:

  1. Dlaczego kobieta po porodzie wymaga szczególnego przygotowania fizycznego zanim powróci do biegania czy klasycznych zajęć fitness.
  2. Ile czasu musi upłynąć od porodu (PN i CC), aby móc rozpocząć ćwiczenia.
  3. Czy trening ma wpływ na laktację i jakość mleka matki.
  4. Jak zbadać stopień rozstępu mięśni prostych brzucha.
  5. Jakie ćwiczenia powinny stanowić fundament Twojego treningu, aby pożegnać się z pociążowym brzuszkiem, nie odczuwać dyskomfortu z powodu osłabionych mięśni dna miednicy i bólu pleców.
  6. Jakie rekreacyjne formy ruchu (np. bieganie, pływanie, jazda na rowerze) są niewskazane, a jakie zalecane dla kobiet po porodzie w zależności od metody porodu i czasu jaki upłynął od porodu.

Czas: 2 h

10.07.2017 "Pokazowa lekcja Core&Miednica dla kobiet po porodzie".

Zapraszamy Mamy z maluszkami!:) 02 września godzina 10.00 - 12.00 CENTRUM ROZWOJU SPECTRA UL. WROCŁAWSKA 25 MOKRONOS GÓRNY Open Day dla zajęć...

więcej