Katarzyna Kopecka

Trener Personalny i licencjonowany Instruktor Fitness, certyfikowany Trener Kobiet w Ciąży, certyfikowany Trener Kobiet Po Porodzie brytyjskiej szkoły BurrellEducation®, Specjalista Treningu Mięśni Dna Miednicy w firmy PelviFly. Dzięki 15-letniemu doświadczeniu zawodowemu i szerokiej wiedzy z sukcesem dokonuje metamorfoz kobiecych ciał.  Jest wybitną i doświadczoną specjalistką od aktywności fizycznej dla kobiet w ciąży i po porodzie. Autorka profilaktyczno-terapeutycznego programu treningowego „Mama Wraca Do Gry”, w którym prezentuje nowoczesne podejście do aktywności fizycznej kobiet po porodzie i własną koncepcję powrotu mamy do formy. Opracowała efektywną i bezpieczną ścieżkę treningową, jak krok po kroku przejść od porodu do pełnej sprawności fizycznej i szczupłej sylwetki. Wspólnie z mężem prowadzi Studio Treningu Personalnego ForFit we Wrocławiu oraz trenerski funpage na Facebook’u, Femiplace – Trener Personalny Kasia Kopecka. Trenuje bieganie i jazdę na rowerze nie zapominając o treningu siłowym. Amatorsko startuje w zawodach biegowych na dystansie od 5 do 10 km oraz w duathlonach (bieg-jazda na rowerze). Latem skacze ze spadochronem, a zimą jeździ na desce snowboardowej i lata w tunelu aerodynamicznym. Podwójna szczęśliwa mama.:)

Patrycja Ciupa

Dyrygent, nauczyciel emisji głosu, kształcenia słuchu, nauczyciel gry na fortepianie, rytmiki. Dyrygent grupy przygotowawczej Chóru Chłopięcego Narodowego Forum Muzyki. Nauczyciel gry na fortepianie w Towarzystwie Przyjaciół Dzieci Uzdolnionych Artystycznie NONA w Szkole Muzycznej im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu. Prowadzi zespół Orffa w Społecznej Szkole Muzycznej we Wrocławiu.

Aneta Magda

Posiada uprawnienia instruktora rekreacji ruchowej w oparciu o system hatha jogi wydane przez Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach, jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara w Polsce i dyplomowanym nauczycielem jogi poziom Introductory I /II.  Ćwiczy jogę od 16 lat, a zajęcia prowadzi od jedenastu.  Swoją wiedzę doskonali podczas kursów i warsztatów prowadzonych przez doświadczonych polskich i zagranicznych nauczycieli jogi.   Doświadczenie ponad standard: poprowadziła zajęcia jogi dla uczestników IV edycji programu Big Brother, przez 1,5 roku prowadziła dedykowane zajęcia dla grupy informatyków we wrocławskiej siedzibie firmy, dwukrotny ekspert-rozmówca w Radio Wrocław, autor publikacji na portalach tematycznych bosonamacie.pl i joga-joga.pl właściciel szkoły jogi shakti.pl